This is an old website! The current one is here: gdakon.org

Rejestracja krok po krokuRejestracja wkrótce się zacznie, a jako że proces rejestracji nie odbiega za bardzo od tego co było rok temu, i tak postanowiliśmy go wytłumaczyć krok po kroku dla nowych bądź też zapominalskich.

  1. Zarejestruj swoje konto i poczekaj na e-mail aktywacyjny - należy mieć na uwadzę, że aktywujemy jedynie konta posiadające poprawne dane oraz osób, które w dniu rozpoczęcia konwentu będą miały ukończone 18 lat!
  2. Zaloguj się, a następnie używając płatności automatycznych bądź też PayPala (paypal@gdakon.org) wpłać przynajmniej 200zł by móc wybrać pokój - tutaj jest strona, na której znajdziesz stosowną opcję: https://2018.gdakon.org/Account/Confees/
    • Jeżeli wpłacasz przez PayPal, prosimy o wybranie stosownej opcji dodania opłaty na w/w stronie
    • Tradycyjne przelewy bankowe są tymczasowo niedostępne - przepraszamy za niedogodności
  3. (opcjonalnie) Jeżeli chcesz być w pokoju z konkretną osobą i nie chcesz, żeby w międzyczasie ktoś obcy wpisał ci się do pokoju, pamiętaj że po wybraniu odpowiedniej opcji sponsorskiej masz możliwość założenia hasła na pokój. Hasło to wygasa po 2 tygniach!
  4. I to wszystko! Możesz wejść na stronę z pkt. 2 i dobrać interesujące cię opcje.

Z powodu dużego obciążenia serwera podczas rejestracji wysyłanie awatarów jest tymczasowo wyłączone - powinno być dostępne w przeciagu kilku kolejnych dni.

Jeżeli będziesz miał jakikolwiek problem z rejestracją, nasi administratorzy będą dostępni na Telegramie: https://t.me/Gdakon