This is an old website! The current one is here: gdakon.org

Loteria fantowa


Fortuna kołem się toczy! Na gdakonie wiemy o tym doskonale, dlatego jak co roku organizujemy naszą Gdakonową Loterię Fantową. Zasady są proste: za udział w zajęciach i punktach programowych konwentowicze otrzymują kuponiki. Owe kupony uprawniają do wzięcia udziału w loterii mającej miejsce pod koniec konwentu, w której można wygrać wiele wspaniałych nagród.

Kuponami można się swobodnie wymieniać, oddawać, zjadać..? Liczy się jedynie, kto będzie dzierżył kupon w chwili jego wylosowania!

Ale jak pewien mędrzec rzekł niegdyś: dawać, znaczy otrzymywać! Zatem jeśli nagle poczułeś miłe uczucie w serduszku i masz ochotę wspomóc naszą loterię – będziemy wdzięczni, lecz nie tak jak szczęściarze, którzy wylosują wasze wspaniałe przedmioty! W zamian otrzymasz kolejny kupon, wiec przy odrobinie szczęścia wygrasz coś innego.

Jeżeli jednak jesteś wyjątkowym szczęściarzem i wylosujesz coś wiecej niż jeden raz - niestety, ale będziesz musiał(a) zadecydować, którą z otrzymanych nagród zatrzymać. Dajmy też szansę innym ;)